O nas

Firma SZIF S.c. istnieje od 1996 roku i mieści się w Radomiu przy ul. Dzierzkowskiej 20.

Posiadamy wieloletni bagaż doświadczeń, co pozwala nam sprostać nawet najbardziej wyrafinowanym potrzebom naszych Klientów. Naszym atutem jest specjalizacja poszczególnych pracowników. Jednocześnie przekazywanie sobie nawzajem posiadanej wiedzy i zdobywanych doświadczeń, umożliwia wzajemne zastępowanie się w szczególnych sytuacjach. Jest to cecha szczególnie ważna dla zapewnienia ciągłości i szybkości obsługi naszych Klientów.

Od samego początku głównym celem jest świadczenie najwyższej jakości usług informatycznych dla firm z terenu Radomia i okolic. Mamy świadomość, że aby sprostać temu wyzwaniu nie wystarczą tylko dobre chęci i samodzielnie zdobywana wiedza. Staramy się nieustannie naszą wiedzę uaktualniać, poszerzać, uzupełniać i poddawać weryfikacji. Dowodem tego są ukończone przez nas specjalistyczne szkolenia, posiadane dyplomy i certyfikaty oraz umowy dealerskie z dostawcami sprzętu komputerowego, oprogramowania oraz kas fiskalnych.

Zajmujemy się wdrażaniem kompletnych rozwiązaań informatycznych wspomagających działanie firm. Jeżeli Twoja firma znajduje się w byłym województwie radomskim - koniecznie musisz poznać naszą ofertę. Świadczymy profesjonalne usługi informatyczne dla firm i instytucji. Naszym atutem jest kompleksowość. Potrafimy zaopiekować się firmą począwszy od projektu informatyzacji, poprzez zaproponowanie platformy sprzętowo/programowej, dostawę sprzętu, wdrożenia aż po opiekę serwisową. Wdrażamy oraz serwisujemy kompleksowe systemy informatyczne dla małych i średnich przedsiębiorstw (sieci komputerowe, oprogramowanie, nadzór nad systemami, instalacje okablowania strukturalnego). Oprócz tego prowadzimy sprzedaż i serwis sprzętu komputerowego, oraz urządzeń fiskalnych. Czy można chcieć więcej?

Partnerzy Handlowi: